Treść strony
- Benkowski Stanisław
- Bojanowski Brunon-Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Bondarczuk Stanisław
- Bryzek Edward
- Galus Zbigniew
- Jereczek Stanisław
- Leżuch Urszula
- Kobzdej Michał
- Konkol Karol
- Maciaszek Wiesław-Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Marszałkowski Edmund
- Mielewczyk Zbigniew
- Natkaniec Józef
- Szocik Czesław
- Teleżyński Marian- Przewodniczący Rady Gminy
- Warkocki Krzysztof
- Włoch Stefan
- Wolski Tadeusz
Kadencja 1994-1998
- Biernat Janina
- Bojanowski Brunon
- Bryzek Edward
- Bukowska teresa
- Damaszke Konrad
- Fink Jürgen
- Gralak Tadeusz- do 26.04.1996 Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Jereczek Stanisław
- Klatt Waldemar
- Lademann Stanisław
- Leżuch Urszula
- Marszłkowski Edmund
- Rusiecki Andrzej
- Wolska Eugenia
- Wolski Józef
- Wolski Tadeusz- od 26.04.1996 Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Kadencja 1998-2002
- Nowak Maria
- Kosiński Zbigniew
- Narloch Dariusz
- Klęczek Łucjan- Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Fink Jürgen
- Lis Wojciech
- Sójka Henryka
- Jelonek Maria-Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Lademann Stanisław
- Cybulski Henryk
- Zwolski Roman
- Kotłowska Małgorzata
- Wolska Eugenia
- Bojanowski Brunon-Przewodniczący Rady Gminy
- Mielewczyk Zbigniew
- Marszałkowski Edmund
- Zwolski Marek
- Czapiewski Stefan
Kadencja 2002-2006
- Dalecka Grażyna
- Narloch Dariusz
- Klęczek Łucjan-Przewodniczący Rady Gminy
- Lis Danuta
- Żelazny Jerzy
- Sójka Henryka-Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Bukowski Lech
- Benkowska Elżbieta
- Heron Marcin
- Zwolski Roman
- Pobłocki Jan
- Marszałkowski Edmund
- Mielewczyk Zbigniew
- Smentoch Leszek
- Czapiewski Stefan
Kadencja 2006-2010
- Fink Jürgen
- Narloch Dariusz
- Sywanycz Katarzyna
- Maciaszek Wiesław
- Sójka Henryka-Przewodniczący Rady Gminy
- Krause Józef
- Lademann Józef
- Heron Marcin-Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Maszk Krystyna
- Pobłocki Miron
- Szczypior Czesław
- Narwojsz Jerzy
- Mielewczyk Zbigniew
- Czapiewski Stefan
- Wolska Eugenia
Kadencja 2010-2014
- Józef Natkaniec- od 25.04.2012 Przewodniczący Rady Gminy
- Wiesław Maciaszek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Stefan Czapiewski
- Tadeusz Gralak
- Marcin Heron
- Józef Lademann
- Władysław Malek
- Krystyna Maszk
- Tomasz Naderza
- Jerzy Narwojsz - do 25.04.2012 Przewodniczący RadyGminy
- Miron Pobłocki
- Henryka Sójka
- Katarzyna Sywanycz
- Czesław Szczypior
- Beata Woźniak
Kadencja 2014-2018
- Tadeusz Gralak- Przewodniczący Rady Gminy
- Jerzy Narwojsz- Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Józef Lademann
- Julian Bielawa
- Wiesław Maciaszek
- Marcin Heron- od 19.02.2015 II Wiceprzewodniczący Rady Gminy
- Beata Łozowska
- Tomasz Naderza
- Jarosław Cichosz
- Beata Woźniak
- Władysław Malek
- Miron Pobłocki
- Arkadiusz Masowa
- Tadeusz Grota
- Roman Zwolski
Kadencja 2018-2023
- Tomasz Naderza- Przewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka
- Marcin Heron- Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka
- Beata Woźniak- Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka
- Wiesław Maciaszek
- Włodzimierz Lewandowski
- Jarosław Cichosz
- Miron Pobłocki
- Tadeusz Gralak
- Wiesław Cygert
- Roman Zwolski
- Józef Lademann
- Julian Bielawa
- Katarzyna Sywanycz
- Aneta Białek
- Milena Stępień
Metryka strony
Ilość odwiedzin obecnej strony: 2813
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2019-07-16 11:15