3a. udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Pomorskiego wg druku nr 515; przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023
3b. zmian w budżecie gminy na 2023 rok wg druku nr 516; przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023
3c. przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce wg druku nr 517; przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023
3d. rozpatrzenia petycji dotyczącej przystąpienia do Sojuszu Pokojowego i potwierdzenia sprzeciwu na połączenie Polski i Ukrainy w jedno państwo wg druku nr 518; przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023
3e. uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru obejmującego teren działki nr 285, położonej w obrębie ewidencyjnym Rokity, gmina Czarna Dąbrówka wg druku nr 520. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023
3f. zmiany uchwały Nr I/6/2018 Rady Gminy Czarna Dąbrówka z dnia 19 listopada 2018 r. w sprawie ustalenia składu osobowego stałych komisji Rady Gminy Czarna Dąbrówka wg druku nr 521; przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
13 | 1 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | wstrzymał się |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: Tomasz Naderza Data wytworzenia: 28-04-2023